HZ.MUHAMMED (SAV)

Sevgililer Sevgilisi Gul Muhammed'imizden Ayrilali gun oldu...
Kavusmamiz ise bir an meselesi...

MUMINKARDES.COM » Güllerin Efendisine » Efendimiz Hz. Muhammed'in Duaları
Resulullahin (s.a.v) duasiyla Hz.Fatimanin (r.anh)
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

by: muminkardes, 03-02-2011 08:29 ÖS (#1)

Imran b.Husayn (r.a) anlatiyor:
Resulullahin (s.a.v.) yaninda oturuyordum.O sirada hz.Fatima (r.anh) geldi ve Resulullahin (s.a.v) kar$Isinda duruyrdu.Resul-i Ekrem (s.a.v) ona,
- Ey Fatima,yakla$! buyurdu.Hz.Fatima biraz yakla$ti. Resulullah (s.a.v) tekrar,
- Ey Fatima yakla$ buyurdu.Hz.Fatima (r.anh) biraz daha yakla$ti. Nebi (s.a.v) tekrar,
- Ey Fatima yakla$ buyurdu.Hz. Fatima (r.anh) Resulullahin önüne kadar geldi. Hz.Fatimanin yüzü sapsari olmu$,adeta hic kan kalmami$ti.

Resulullah s.a.v parmaklarini acip Hz.Fatimanin gögsüne koydu.Sonra ba$ini yukariya kaldirarak,
- Ey aclari doyuran,sikintilari gideren,düsenleri kaldiran Allahim! Muhammedin kizi Fatimaya aclik verme! diye dua etti.Biraz sonra gördümki, Hz.Fatimanin yüzündeki acligin verdigi sarilik kaybolmus yüzüne kan gelmisti.

Bundan birkac gün sonra Hz.Fatimaya o günkü hadiseyi sordum.
- Ey Imran, o günden sonra bir daha aclik hissetmedim,dedi.

Bismillah deyip girdik denize/ SEMERKAND
Kitapindan

Şu an yaptığınız hiçbir iş,
Kılınmayı bekleyen vakit namazından
daha önemli değildir!!
----------------------------------------------
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Kullanıcı Avatarı
muminkardes

Süper Yönetici

Katılım Tarihi: 24.01.11

Seçenekler
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu
PEYGAMBER EFENDİMİZİN MÜBAREK İSİMLERİ, kur-an aşkı ve rasullullah aşkı, Resûlullah Efendimizin (a.s) Mübârek İsimleri ve Mânâları, Bereketle İlgili Mucizeler, efendimizin yürüyüs sekli, Hz.Muhammed'in Doğumu ve Çocukluk Hayatı, Hz Muhammedin Çocukluk Dönem, Uhud, Dursun Ali Erzincanli - Efendim, Hz. Resûlullah'ın Vefâtından Sonrası, SEVDİM SENİ, Resulallahın(asm.) alemlere rahmet oluşu, Oturma Kalkma, Efendimizin Mucizeleri, Üzüntü Tasa Halinde, PEYGAMBERIMIZIN GENCLERE VASIYETI****, www.gulmuhammedim.org, HZ. MEYMUNE BİNTİ HÂRİS (r.anha), Yemek, Teşekkür Etmek Dinimizde Neden Önemlidir?, PEYGAMBERİMİZİN ŞEFAATI HAKKINDA BİRKAÇ HADİS-İ ŞERİF, peygamber efendimizin uyumadan önce ettiğ, Efendimiz'e 'gözyaşı' döktüren imtihan!, Yatağa Girince ve Evden Çıkınca, Hz.Muhammed in MİLADİ doğum ve ölüm tarih nedir ?, ÖLÜMÜ SEVMİYORUM" DİYENE PEYGAMBERİN CEVABI, Peygamberimizin Duasıyla İlgili Mucizeler, DUÂ AYNI DUÂ, AMA OKUYAN AĞIZ, Salavât-ı Semâniye, Selam Efendim
Security System 1.8.6 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
1372 Saldırı, Engelleme(ler)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.05 saniye 1,785,386 Tekil Ziyaretçi
   | Üye OL! Şifremi Unuttum?
MUMINKARDES.NET | MUMINKARDES.TK| ORUZ.NL| MAHZEMIN| AUTO-ISRA| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz