HZ.MUHAMMED (SAV)

Sevgililer Sevgilisi Gul Muhammed'imizden Ayrilali gun oldu...
Kavusmamiz ise bir an meselesi...

MUMINKARDES.COM » Güllerin Efendisine » Efendimiz Hz. Muhammed Hakkında Sorular
Hicret Kaç Yılında Gerçekleşmiştir
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

by: muminkardes, 26-02-2015 08:06 ÖS (#1)

Rasûlullah (s.a.s.)'in hicreti Peygamberliğin 13'üncü yılında, 12 Rebiulevvel / 23 Eylül 622'de olmuştur. Bu tarih aynı zamanda Peygamber Efendimizin 53'üncü doğum yıldönümüdür.

Şu an yaptığınız hiçbir iş,
Kılınmayı bekleyen vakit namazından
daha önemli değildir!!
----------------------------------------------
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Kullanıcı Avatarı
muminkardes

Süper Yönetici

Katılım Tarihi: 24.01.11

Seçenekler
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu
Hz. Muhammed s.a.v Annesi Amine'nin Vefatı, Karanlığın Işığı, Güllerin efendisi&ne mektup, peygamberimizin çok okuduğu dua, PEYGAMBER DUALARININ GÜZELLİĞİ, Resulullahin (s.a.v) duasiyla Hz.Fatimanin (r.anh), Salavât-ı Semâniye, peygamber efendimizn sunnetleri 2, Efendimiz Sabah ve Akşam Nasıl Dua Ederdi ?, Kirk Yasindasin, Dilset Almanya, Hapşırma, kur-an aşkı ve rasullullah aşkı, Peygamberimizin s.a.v. Veda Haccı, BENİM MUHAMMEDİM, efendimiz (s.a.v) den yemek adabı, hergün okunacak dualar, Efendimiz'in (a.s.m) Dilinden Yemek Duaları, efendimizin gelecege dair verdigi haberle, Efendimizin mücizeleri soru-cevaplar, peygamberimizin yapmış olduğu bir dua.., YAKINLARININ DİLİNDEN PEYGAMBERİMİZİN AHLÂKI, Allah için sevmek, Bu zat kimdir?, Hz Muhammedin Evlilik Dönemi, EN SEVGİLİYE, Peygamberimiz (sav)'in tüm insanlığa örnek adaleti, Yalancı Peygamberlerin Çıkışı, PEYGAMBERİMİZİN COŞKUN MERHAMETİ VE ŞEFKATİ, Peygamberimiz'in İsimlerini Anlatan Eserler, Peygamber Efendimiz (sav) kaç yaşında peygamber oldu ve ne kadar süre
Security System 1.8.6 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
1366 Saldırı, Engelleme(ler)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.05 saniye 1,785,032 Tekil Ziyaretçi
   | Üye OL! Şifremi Unuttum?
MUMINKARDES.NET | MUMINKARDES.TK| ORUZ.NL| MAHZEMIN| AUTO-ISRA| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz