HZ.MUHAMMED (SAV)

Sevgililer Sevgilisi Gul Muhammed'imizden Ayrilali gun oldu...
Kavusmamiz ise bir an meselesi...

MUMINKARDES.COM » Güllerin Efendisine » Efendimiz Hz. Muhammed'in Hadis-i Şerifleri
DÜŞÜNMEZMİSİNİZ
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

DÜŞÜNMEZMİSİNİZ
by: muminkardes, 04-01-2012 08:23 ÖS (#1)

BÖYGAMBER EFENDİMİZ ŞÖYLE BUYURDU:

KİM SABAH NAMAZI KILAR VE PEŞİNDEN ÖĞLE NAMAZINI KILARSA Allah SABAH İLE ÖĞLE ARASINDA İŞLEDİĞİ KÜÇÜK GÜNAHLARI AFFEDER.
ÖĞLEDEN SONRA İKİNDİYİ,İKİNDİDEN SONRA AKŞAMI, AKŞAMDAN SONRA YATSI NAMAZINI KILARSA Allah O KİŞİNİN O GÜN İŞLEDİĞİ KÜÇÜK GÜNAHLARI BAĞİŞLAR.

Allah BAĞİŞLANANLARDAN EYLEYE...

Şu an yaptığınız hiçbir iş,
Kılınmayı bekleyen vakit namazından
daha önemli değildir!!
----------------------------------------------
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Kullanıcı Avatarı
muminkardes

Süper Yönetici

Katılım Tarihi: 24.01.11

Seçenekler
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu
Çocukların elini bırakmazdı, Aşkın adı Sensin.., NAME MUHAMMAD S MEANING, Peygamberimizin Mucizelerinden Bir Kısmı, Sen yoktun..., Hz. Muhammed'in Gençlik Hayatı, Hz. ÂİŞE (r.a.)(peygamber efendimizn hanımları 3), kuranda geçen yüce peygamberlerin hal tercümeleri, Üzüntü Tasa Halinde, RESULULLAH (s.a.v) IN ÇOK EVLENMESiNE UMUMi BAKIŞ, O Söz Sultanı İdi, Allah Korkusundan Ağlamanın Sevabı Nedir?, Hz Muhammedin Çocukluk Dönemi, davranış, Peygamberimiz'in İsimlerini Anlatan Eserler, Görebilmek önemli OLAN, Peygamberimiz (sav) konuşmalarında daima Allah'ı tesbih ederdi, Resulallahın(asm.) alemlere rahmet oluşu, SEVGİLİDEN GELEN HERŞEY SEVGİLİDİR, Dağ ve Taşlarla İlgili Mucizeler, Guzel sozler, Selam Efendim, Benim de gözümün yaşını silermisin.., Peygamberimiz (sav)'in güzel sabrı, gel ya RASULALLAH.... (sav), 132 GÜZEL AHLAK, Vedâ Tavafı, İsm-i Azam duasını öğretirmisin, Selam sana Peygamberim, ÜMMÜ SELEME (r.a)
Security System 1.8.6 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
1180 Saldırı, Engelleme(ler)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.10 saniye 1,762,040 Tekil Ziyaretçi
   | Üye OL! Şifremi Unuttum?
MUMINKARDES.NET | MUMINKARDES.TK| ORUZ.NL| MAHZEMIN| AUTO-ISRA| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz