HZ.MUHAMMED (SAV)

Sevgililer Sevgilisi Gul Muhammed'imizden Ayrilali gun oldu...
Kavusmamiz ise bir an meselesi...

MUMINKARDES.COM » Güllerin Efendisine » Efendimiz Hz. Muhammed'in Hadis-i Şerifleri
kur-an aşkı ve rasullullah aşkı
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

kur-an aşkı ve rasullullah aşkı
by: muminkardes, 23-11-2011 10:37 ÖS (#1)

kımkı kur-anı bılmedı sankı bu cıhana gelmedı...hz ebubekır ra dünyada bana üç şey sevdırıldı 1Allah resulün yüzüne bakmak 2 kızımı Allah resuluyle avlendırmak 3 bütün malımı Allah ve resulunun yolunda harcamak.1 hz osman ra 3 varkı kalbı öldürür.1 çok konuşmak 2 çok yemek yemek 3 çok uyumak..hz ali ra buyuruyorkı..dünyada üç şey sevdirildi 1 Allah yolunda kılıç sallamak 2 yazının kavurucu sıcağında oruç tutmak 3 açları doyurmak ...

Şu an yaptığınız hiçbir iş,
Kılınmayı bekleyen vakit namazından
daha önemli değildir!!
----------------------------------------------
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Kullanıcı Avatarı
muminkardes

Süper Yönetici

Katılım Tarihi: 24.01.11

Seçenekler
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu
Allah Resulü'nden(sav) kıyamet alametleri.okuyunuz, HZ MUHAMMED'İN AHLAKI, Allah Katında En Makbul İnsan Kimdir?, Peygamberimizin Duasıyla İlgili Mucizeler, Hz.Muhammed in MİLADİ doğum ve ölüm tarih nedir ?, Peygamberimiz (sav)'e itaat eden Allah'a itaat etmiş olur, D. Ali Erzincanlı - Kırk Yaşındasın, peygamber efendimizn sunnetleri 2, Bu zat kimdir?, Hz. Muhammed in Hayatı (Vikipedi), PEYGAMBERİMİZİN HİLMİ VE YUMUŞAK HUYLULUĞU, Peygamberimiz S.A.S Medinedeki Ilk Cuma, PEYGAMBER EFENDİMİZİN MÜBAREK İSİMLERİ 2, Bereketle İlgili Mucizeler, HZ. MUHAMMED HOŞ GÖRÜLÜYDÜ, RESÜLULLAH'IN EKMEĞİ, HZ. MUHAMMED'İN HAYATI, Peygamberimiz (sav)'in temizliğe verdiği önem, Efendim,sana sesleniyorum ötelerden..., Peygamberimizin en çok kullanılan ismi nedir?, Efendimiz'in (a.s.m) Dilinden Yemek Duaları, GEL YA MUHAMMED!!!, Hiç Böyle NAMAZ Kıldınız mı?, KUŞUN USLUBU, Resimli dua, Efendimizin nüktelerinden seçmeler, PEYGAMBERİMİZİN TEVAZUU, Evden Çıkış Giriş, Gerçeği Başka Yerde Aramak İnsanı Rezil Eder, RESULALLAHA YAKARIŞ
Security System 1.8.6 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
1180 Saldırı, Engelleme(ler)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.05 saniye 1,762,071 Tekil Ziyaretçi
   | Üye OL! Şifremi Unuttum?
MUMINKARDES.NET | MUMINKARDES.TK| ORUZ.NL| MAHZEMIN| AUTO-ISRA| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz