HZ.MUHAMMED (SAV)

Sevgililer Sevgilisi Gul Muhammed'imizden Ayrilali gun oldu...
Kavusmamiz ise bir an meselesi...

MUMINKARDES.COM » Güllerin Efendisine » Efendimizin (s.a.v) Güzel Şamaili ve İnsani Özelli
efendimizin oturuş şekli
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

efendimizin oturuş şekli
by: muminkardes, 04-09-2011 03:32 ÖS (#1)

efendimizin oturuş şekli

Kayle binti Mahreme (ra) anlatıyor:

"Resulullah (sav)'i sonsuz bir mahviyet (alçak gönüllülük, tevazu) ve tevazu içinde otururken görünce, heybetinden vücudum titremeye başladı."116

Cabir b. Semüre (ra):

"Ben Peygamber Efendimizi, sol tarafına konmuş bir yastığa dayanmış vaziyette gördüm."117

Şu an yaptığınız hiçbir iş,
Kılınmayı bekleyen vakit namazından
daha önemli değildir!!
----------------------------------------------
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Kullanıcı Avatarı
muminkardes

Süper Yönetici

Katılım Tarihi: 24.01.11

Seçenekler
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu
Yemek, Sen yoktun..., Bu zat kimdir?, Efendim(SAV), Gelecekle İlgili Mucizeler, SEVGİLİDEN GELEN HERŞEY SEVGİLİDİR, Resûlullah Efendimizin (a.s) Mübârek İsimleri ve Mânâları, Peygamber Efendimiz müminlere çok düşkün ve şefkatliydi, Peygamberimiz (sav)'in duaları, gel ey sevgili, PEYGAMBER EFENDİMİZN AKRABALARINI İSLAMA DAVETİ..., www.gulmuhammedim.org, Peygamberimizin Duasıyla İlgili Mucizeler, hayvanlara merhamet, Hz Muhammedin Vefatı, hergün okunacak dualar, Salavât-ı Semâniye, Peygamber Efendimiz için kullanabileceğimiz mahsurlu olmayan isim ve sıfatlar nelerdir, PEYGAMBER EFENDİMİZİN MÜBAREK İSİMLERİ, peygamber ve dua, PEYGAMBERİMİZİN AHLAKÎ ÖZELLİKLERİ, HZ. MUHAMMED'İN HAYATI, Ufuk İnsanın (sas) affediciliği, Peygamber efendimizi rüyada görmek, efendimizin saç sakal bakımı, Selam sana Peygamberim, hz.peygamberin mektubu, Hapşırma, BAZI DUALAR, Görebilmek önemli OLAN
Security System 1.8.6 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
1077 Saldırı, Engelleme(ler)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.12 saniye 1,744,231 Tekil Ziyaretçi
   | Üye OL! Şifremi Unuttum?
MUMINKARDES.NET | MUMINKARDES.TK| ORUZ.NL| MAHZEMIN| AUTO-ISRA| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz