HZ.MUHAMMED (SAV)

Sevgililer Sevgilisi Gul Muhammed'imizden Ayrilali gun oldu...
Kavusmamiz ise bir an meselesi...

MUMINKARDES.COM » Güllerin Efendisine » Efendimiz Hz. Muhammed sav Hakkında Güncel Konula
Kötü İnsanın Alametleri Nelerdir ?
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

by: muminkardes, 03-03-2011 07:19 ÖS (#1)

İbnu Amr İbni'l-As (r.a.s) anlatıyor : Resulullah (s.a.v.) buyurdularki : ''Dört haslet vardı ; kimde bu hasletler bulunursa o kimse halis münafıktır.Kimde de bunlardan biri bulunursa, onu bırakıncaya kadar kendinde nifaktan bir haslet var demektir : Emanet edilince hıyanet eder , konuşunca yalan söyler, söz verince sözünde durmaz, husumet edince haddi aşar.''

Şu an yaptığınız hiçbir iş,
Kılınmayı bekleyen vakit namazından
daha önemli değildir!!
----------------------------------------------
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
²¹°¹³²¹³ °¹²¹³¹³
Kullanıcı Avatarı
muminkardes

Süper Yönetici

Katılım Tarihi: 24.01.11

Seçenekler
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu
O Söz Sultanı İdi, Salavat-ı Fetih, Benim de gözümün yaşını silermisin.., Yaşlı Kadınlar Cennete Giremez, Hz Muhammedin Çocukluk Dönem, EZBERLENECEK KISA HADİSLER, hendek savaşında ordaya verılen ziyafet(1kişilik), Bibliyografya, Güller Efendisi çocukları çiçeğe benzetir, The Stairway of the Muhammed, Peygamber efendimizi rüyada görmek, Hz. Muhammed'in Hanımları, AHMED MUHAMMED MUSTAFA, Peygamber Efendimiz kaç yılında, nerede ve kaç yaşında vefat etti ?, Her Sabah Okunacak Dua:, Sultanım Benim, YAKINLARININ DİLİNDEN PEYGAMBERİMİZİN AHLÂKI, Ağlamak bize yakışır,sen gül efendim(S.A.V), Efendimizin Mucizeleri, Sultanım Benim, Yatağa Girince ve Evden Çıkınca, Hz. Muhammed’ e (S.a.v.), cehennemin yedi kapısı....., EN SEVGİLİYE, Efendim(SAV), Peygamber Efendimiz şöyle buyurmuştur, PEYGAMBER EFENDİMİZ NİÇİN ÇOK HANIMLA EVLENMİŞTİR, RESULULLAH (s.a.v) IN ÇOK EVLENMESiNE UMUMi BAKIŞ, PEYGAMBERİMİZ (SAV)'İN TÜM İNSANLIĞA ÖRNEK ADALETİ, HZ. FATMANIN ÇEYİZİ
Security System 1.8.6 © 2006-2008 by BS-Fusion Deutschland
1179 Saldırı, Engelleme(ler)
Sayfa oluşturulma süresi: 0.06 saniye 1,761,907 Tekil Ziyaretçi
   | Üye OL! Şifremi Unuttum?
MUMINKARDES.NET | MUMINKARDES.TK| ORUZ.NL| MAHZEMIN| AUTO-ISRA| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz| sizin siteniz